.

Jubileusz

50 lat szkoy

Informator Drukuj Email
Wpisał Administrator   

Szkoa Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy zapewnia uczniom wszechstronny rozwj i doskona opiek. Uczniowie maj tutaj zapewnion bogat ofert zaj rozwijajcych zainteresowania, a take moliwo samorealizacji poprzez uczestnictwo w rnorodnych koach zainteresowa. adne dziecko nie jest u nas pozostawione samo sobie. W szkole dziaa zesp wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i wychowawcw, pedagog szkolny, logopeda, pielgniarka. Ponadto placwka wsppracuje z Poradniami Psychologiczno ? Pedagogicznymi w Czstochowie. Bezpieczestwo uczniom zapewnia monitoring szkoy.

Szkoa posiada:

- 17 sal lekcyjnych

- dwie sale gimnastyczne

- boisko szkolne

- wietlic

- sklepik szkolny

- nowoczesn pracowni komputerow z dostpem do Internetu

- Internet w kadej sali

- tablic interaktywn

- bogato wyposaon bibliotek

- internetowe centrum informacji multimedialnej

- sal teatraln

- gabinet pielgniarki.

 
bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: web hosting professional joomla web hosting (video) Valid XHTML and CSS.