Obiady Drukuj Email
OBIADY
  1. Od miesica stycznia 2017 roku wpaty za obiady bd TYLKO przelewem na konto: 80 1050 1142 1000 0005 0165 7159
  2. W tytule przelewu prosz poda : nazwisko i imi dziecka, klas oraz miesic za jaki jest dokonywana wpata.
  3. Prosimy o dokonywanie wpaty do 10 kadego miesica.
  4. Kwoty do zapacenia za dany miesic (po odliczeniu za niezjedzone obiady) bd podawane dzieciom na pocztku kadego miesica.
  5. Prosimy o wpat dokadnie podanej kwoty (nie niszej, ani nie wyszej)
  6. Obiad odliczamy od nastpnego dnia po zgoszeniu nieobecnoci dziecka (do godziny 9.00) telefonicznie do sekretariatu szkoy (w dniu zgoszenia obiad jest ju dla dziecka ugotowany i mona go odebra ?na wynos?)
  7. Dzieci jedzce obiady w danym miesicu bd automatycznie na licie na miesic nastpny (czyli obiad dla nich bdzie ugotowany), jeli rodzice nie poinformuj szkoy o rezygnacji.
  8. W przypadku rezygnacji z obiadw w trakcie roku szkolnego prosimy o poinformowanie szkoy do ostatniego dnia miesica poprzedzajcego rezygnacj.

W RAZIE WTPLIWOCI MONA ZASIGN INFORMACJI W SEKRETARIACIE SZKOY ? tel. 34 3251608