Erasmus + Drukuj Email
Projekt Erasmus + ?Uczymy si razem przez wspln zabaw? obejmuje wsppracszeciu europejskich szk i jest on finansowany przez Komisj Europejsk.

Opracowany przez nauczycieli projekt ma na celu pomc uczniom w rozwijaniuumiejtnoci czytania i pisania oraz wiedzy matematycznej. Uczniowie majcy zrnych powodw trudnoci bd wspierani w pokonywaniu swoich sabych stron.

Zaoeniem tego projektu jest wypracowanie przez uczniw razem z nauczycielami zeszk partnerskich gier edukacyjnych, ktre wspomog rozwj spoeczny, emocjonalnyi szkolny tych dzieci. Na tych stronach mona dowiedzie si o wszystkich szkoachwsppracujcych ze sob oraz o podejmowanych dziaaniach. Mona obejrze zdjcia,filmiki oraz przeczyta o postpach projektu. Mamy nadziej, e dziki temuprojektowi dzieci dowiedz si o krajach partnerskich oraz zauwa jak wiele monanauczy si wsppracujc z ludmi z innych krajw.
STRONA PROJEKTU:

LOGO PROJEKTU: